KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15229489
nr 1522 9489
Mac Hamilton
(f. 1952), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 1/35, daterad 1980. Bildmått: 30x22 cm, yttermått inklusive ram: 50x40 cm
Mac Hamilton, svensk bildkonstnär född 1952 i Uppsala.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 februari 2023
kl 18:01:51
17/2 15:52:38